Dinsdag 29 september was het zover….. die dag waren we met elkaar in de Spiegeltent op het Marktplein.
Om 10.00 uur stond Freule Elshot tot Kooij op de rode loper en verwelkomde alle gasten van RIVAS, Waardeburgh en Odensehuis Papendrecht.
Na binnenkomst verwonderde iedereen zich over de prachtige sfeervolle ruimte. Iedereen zocht een plekje aan de ronde tafels en genoot van een heerlijk kopje koffie/thee met wat lekkers.
Francesco liep rond als troubadour en zong veel verzoeknummers.
In de ochtend waren er ook veel activiteiten zoals een bloem maken, een foto hoekje, de toekomst laten voorspellen door Madame Rosa, roulette spelen, wollen sokken gooien en nog veel meer.
We genoten van de hamburger lunch.
En daarna was het tijd voor de Muziekquiz door Francesco. We hebben heerlijk meegezongen en herinneringen opgehaald n.a.v. de gespeelde nummers. En wat heerlijk….. er werd ook lekker gedanst.
Tussendoor was de uitreiking van de cheque t.w.v. €500, de opbrengst van de sponsorwandeltocht die samen met Passaat is georganiseerd.
We hebben de dag met een heerlijk advocaatje afgesloten.
Iedereen ging met een grote glimlach op het gezicht weer naar huis.
Wat hebben we weer met elkaar genoten!
Dank aan iedereen die deze prachtige dag heeft mogelijk gemaakt!

































